Boekpresentatie 'Sweel en de Zweelers' in het kerkje van Zweeloo

Vrijdagmiddag 7 oktober presenteerde de Historische Vereniging Zweeloo met trots het boek ‘Sweel en de Zweelers’. Het eerste exemplaar werd door voorzitter Egbert Hidding overhandigd aan de oud Zweeler burgemeester Bert Hinnen (1990-1996).

Eindredacteur Rein Tromp hield een presentatie over de keuzes die zijn gemaakt bij de totstandkoming van het boek en Bert Rossingh van Uitgeverij het Drentse boek vertelde over de samenwerking met de Zweeler project groep. Egbert Schepers uit Oud-Aalden, oud-Hesseler en directeur van de Smeltkroes, vertelde over zijn jeugdherinneringen aan Zweeloo en de Zweelers en vroeg zich af wanneer je uiteindelijk een Zweeler wordt. Tenslotte werden alle medewerkers aan het boek in het zonnetje gezet en kregen ook zij een exemplaar van ‘Sweel en de Zweelers’ uitgereikt.